Prekės pirkimas

Juvelyrinių dirbinių pirkimas internetu nėra visiškai paprastas dalykas, kaip gali pasirodyti Jums. Pavyzdžiui, grandinėlės ir apyrankės gali būti tuščiavidurės ir pilnavidurės. Iš nuotraukų Jūs nesuprasite to skirtumo. Teisingai reikia pasirinkti ilgį. Pirkdami žiedą reikia būtinai žinoti reikalingą dydį. Yra tam tikrų modelių, kuriuos problematiška paskui didinti arba mažnti. Mažiausiai problemų turėsite, pirkdami internetu, klasikinius vestuvinius žiedus. Auskaruose pasitaiko problemų su užsegimu, jų fiksacija. Dirbinių nuotraukos, bei jų dydis svetainėje gali atrodyti apgaulingai. Manau, prieš pirkadami juvelyrinius dirbinius, reikia susisiekti su pardavėju ir pasidomėti išsamiau apie norimą isigyti gaminį.

Mūsų kolektyvas dirba nuo 1997 metų ir yra patyręs šioje srityje: gali Jums suteikti reikalingą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, patarti išsirinkti dirbinį. Daug dirbinių nėra patalpinta svetainėje. Pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių su brangakmeniais yra virš 2000 vienetų ir jų asortimentas keičiasi. Todėl problematiška viską patalpinti svetainėje. Mes galėsime asmeniškai atsiųsti Jums dominančių prekių nuotraukas, kurios nėra patalpintos svetainėje su pilna informacija apie jas.

Norėdami užsakyti arba pasidomėti dėl pageidaujamos prekės, skambinkite tel. +37065524124 arba rašykite į el.pašta: aukso.deive@gmail.com. Jei nurodysite savo telefono numerį, butinai perskambinsime ir galėsime aptarti viską detaliau.

TitulinisAuksasApie musPaslaugosKontaktaiGraviravimasTurite klausimų?Prekės pirkimasBrangakmeniai

VESTUVINIAI ŽIEDAI

DIRBINIAI SU PERLU,GINTARU

DIRBINIAI IŠ SIDABRO

UAB „Aukso deivė“. Auksas, vestuviniai ziedai, juvelyriniai dirbiniai, suzadetuviu ziedai, aukso dirbiniai, briliantai, vestuviniai žiedai, investicinis auksas, aukso pardavimas, briliantas, juvelyro paslaugos, juvelyrines parduotuves, juvelyriniai akmenys, auksiniai ziedai, sidabriniai ziedai, aukso ziedai, juvelyriniu dirbiniu gamyba, prekyba briliantais, graviravimas Klaipedoje, Klaipeda.
2020 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.webmod.lt