Apie mus

UAB „Aukso deivė“ savo veiklą pradėjo vykdyti nuo 1997 metu. Kolektyvas šioje srityje dirba nuo 1993 metų ir yra patyrę darbuotojai.Juvelyrinė parduotuvė įsikūrusi pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje. Pagrindinės mūsų įmonės vertybės yra profesionalus požiūris, patikimo partnerio reputacija, aukšti klientų aptarnavimo standartai.

Bendrovė yra tiesioginė juvelyrinių dirbiniųbriliantų importuotoja. Pas mus rasite dirbinių iš geltono, raudono, balto 585, 750 prabos aukso, perlo vėrinių, taip pat ir iš sidabro. Ypač gausus pasirinkimas dirbinių su briliantais, smaragdais, safyrais, rubunais, perlais.  Didelis pasirinkimas sužadetuvių ir vestuvinių žiedų

Gamynamė pagal individualius užsakymus iš aukso 585, 750 prabos. Vestuvinių žiedų gamyba.

Turimė išskirtinė juvelyrinių dirbinių kolekcija su natūraliais akmenimis ir brangakmeniais: turmalinas, morganitas, žvaigždetas safyras, topazas ir t.t. o taip pat taičio perlai. 

Graviruojamė mechaninių budu ir su lazeriu.

Juvelyriei parduotuvei „Aukso deivė“  galite ne tik nusipirkti patikusį gaminį, bet ir įsigytė Dovanų kupona.

Patyręs kolektyvas suteiks reikalingą Jums konsultaciją.

.

TitulinisAuksasApie musPaslaugosKontaktaiGraviravimasTurite klausimų?Prekės pirkimasBrangakmeniai

VESTUVINIAI ŽIEDAI

DIRBINIAI SU PERLU,GINTARU

DIRBINIAI IŠ SIDABRO

UAB „Aukso deivė“. Auksas, vestuviniai ziedai, juvelyriniai dirbiniai, suzadetuviu ziedai, aukso dirbiniai, briliantai, vestuviniai žiedai, investicinis auksas, aukso supirkimas, aukso pardavimas, briliantas, juvelyro paslaugos, juvelyrines parduotuves, juvelyriniai akmenys, auksiniai ziedai, sidabriniai ziedai, aukso ziedai, juvelyriniu dirbiniu gamyba, prekyba briliantais, Klaipedoje, Klaipeda.
2020 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.webmod.lt