Apie mus

UAB „Aukso deivė“ savo veiklą pradėjo vykdyti nuo 1997 metu. Kolektyvas šioje srityje dirba nuo 1993 metų ir yra patyrę darbuotojai.Juvelyrinė parduotuvė įsikūrusi pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje. Pagrindinės mūsų įmonės vertybės yra profesionalus požiūris, patikimo partnerio reputacija, aukšti klientų aptarnavimo standartai.

Bendrovė yra tiesioginė juvelyrinių dirbiniųbriliantų importuotoja. Pas mus rasite dirbinių iš geltono, raudono, balto 585, 750 prabos aukso, perlo vėrinių, taip pat ir gaminių iš sidabro. Ypač gausus pasirinkimas dirbinių su briliantais, smaragdais, safyrais, rubinais, perlais.  Didelis pasirinkimas sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų

Gaminame dirbinius  pagal individualius užsakymus iš aukso 585, 750 prabos. taip pat vykdome vestuvinių žiedų gamybą.

Turime išskirtinę juvelyrinių dirbinių kolekciją su natūraliais akmenimis ir brangakmeniais: turmalinais, morganitais, žvaigždėtais safyrais, topazais ir t.t., taip pat ir taičio perlais. 

Graviruojame mechaniniu būdu ir su lazeriu.

Juvelyriėje parduotuvėje „Aukso deivė“  galite ne tik nusipirkti patikusį gaminį, bet ir įsigyti Dovanų kuponą.

Patyręs kolektyvas suteiks reikalingą Jums konsultaciją.

.

TitulinisAuksasApie musPaslaugosKontaktaiGraviravimasTurite klausimų?Prekės pirkimasBrangakmeniai

VESTUVINIAI ŽIEDAI

DIRBINIAI SU PERLU,GINTARU

DIRBINIAI IŠ SIDABRO

UAB „Aukso deivė“. Auksas, vestuviniai ziedai, juvelyriniai dirbiniai, suzadetuviu ziedai, aukso dirbiniai, briliantai, vestuviniai žiedai, investicinis auksas, aukso pardavimas, briliantas, juvelyro paslaugos, juvelyrines parduotuves, juvelyriniai akmenys, auksiniai ziedai, sidabriniai ziedai, aukso ziedai, juvelyriniu dirbiniu gamyba, prekyba briliantais, graviravimas Klaipedoje, Klaipeda.
2020 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.webmod.lt